Міністр оборони України нагородив воїнів-десантників з нагоди Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

З нагоди Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, Міністр оборони України Андрій Загороднюк з робочою поїздкою відвідав місто Житомир – столицю українського десанту.

????????????????????????????????????

У командуванні Десантно-штурмових військ, глава оборонного відомства вручив воїнам-десантникам відомчі відзнаки та грошові премії.

dsc_5639

Звертаючись до особового складу, Андрій Загороднюк відзначив, що героїзм і славні подвиги підрозділів Десантно-штурмових військ стали невід’ємною частиною новітньої історії України.
– Ви завжди там, де найважче та небезпечніше. Я, та моя команда Міністерства оборони має велику честь працювати з такими героями, воїнами, справжніми професіоналами своєї справи. Ви перші, хто пішов на захист східних кордонів неньки України, ви перші хто зробив постріл у відповідь, ви перші, хто поніс втрати… Тож, я зовсім не здивований, що ваше гасло «Завжди Перші!».

dsc_5712

Також глава оборонного відомства побажав «маруновим беретам» невичерпного здоров’я, натхнення, витримки, сили волі, благополуччя і миру.

dsc_5665

За проявлену особисту мужність та героїзм, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя в районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, за старанність, розумну ініціативу під час проходження військової служби воїни-десантники отримали свої заслужені нагороди від Міністра оборони України та почесні нагрудні знаки начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України/

dsc_5726

Пресслужба командування Десантно-штурмових військ ЗС України