Підведено підсумки діяльності Десантно-штурмових військ Збройних Сил України за 2019 рік

У Житомирі, в командуванні ДШВ відбулося підведення підсумків діяльності Десантно-штурмових військ Збройних Сил України за 2019 рік.

dsc_4009

До заходу, який проходив під безпосереднім керівництвом командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Євгена Мойсюка, були залучені його заступники, начальники родів військ і служб командування, командири бригад та окремих військових частин ДШВ.

dsc_4011

Під час загального зібрання, командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк відзначив, що основна мета даного заходу – це підсумувати наші спільні здобутки та досягнення, детально розібратися в тому, що нам не вдалося зробити з тих або інших причин, а також окреслити завдання на наступний 2020 рік.

dsc_4004

У своїх виступах, генерали та офіцери командування ДШВ розглядали та аналізували різні питання за напрямками своєї діяльності. Зокрема були проаналізовані результати виконання завдань за призначенням військовими частинами та підрозділами в районі проведення ООС, заходи оперативної та бойової підготовки, військового співробітництва, матеріально-технічне забезпечення, виконання програми стрибків з парашутом, удосконалення навчальної матеріально-технічної бази, стан фінансово-господарської діяльності, робота з особовим складом, функціонування внутрішнього контролю у військових частинах Десантно-штурмових військ ЗС України та багато іншого.

dsc_4056

Командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк визначив командирам військових частин пріоритетні завдання на поточний 2020 рік.

dsc_4061

Після цього, командувач ДШВ відзначив перехідними кубками, грамотами та цінними подарунками кращих командирів військових частин. Зокрема, за підсумками 2019 року, серед бригад кращою стала 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв. А серед окремих військових частин – 135 окремий батальйон управління. Десантно – штурмові війська ЗСУ.

dsc_4054

Також командирам військових частин були вручені пам’ятні відзнаки із символікою військових частин.

Пресслужба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України