«Марунові берети» продовжують підкорювати небо

781a7979

Близько сотні Житомирських десантників здійснили десантування з військово-транспортного літака Ан-26.

781a8096

Напередодні стрибків, військовослужбовці провели передстрибкове тренування, отримали парашути та розподілились по корабельних групах. Десантники здійснювали стрибки з особистою зброєю та спорядженням. Під час десантування були відпрацьовані імітаційні елементи ведення вогню з повітря, а після приземлення збір на площадці приземлення та виконання визначених завдань.

781a7975

Десантування здійснювалося на швидкості 300 кілометрів на годину з висоти 600 метрів. Дані стрибки проводилися в рамках планового виконання програми з повітрянодесантної підготовки.

781a8007-kopiya

Більшість десантників вже відчули на собі швидкості літака та велику кількість адреналіну у крові але на борту Ан-26, є і новачки які нещодавно пройшли підготовку для виконання стрибку з парашутом саме з військово-транспортного літака адже з нього стрибки значно відрізняються від десантування з вертольоту Мі-8 та мають підвищену складність.

781a8025

Ось і прийшла черга здійснювати стрибок другі корабельні групі, всі як один шістдесят військовослужбовців уважно слухають команди випускаючого.

781a7993

Посадка проводиться в порядку, зворотному черговості стрибка. Нарешті літак виїхав на злітну смугу та відірвався від землі, дехто з першачків говорив, що здалося, що це відбулося зі швидкістю світла. І зацікавленістю хлопці та дівчата дивляться у вікно літака, дехто кричить із захопленістю «дивіться наш Житомир».

781a8011

Звучить сирена, випускаючий подає команду «Приготовитися!». Один за один в один потік через вантажний люк десантники покидають повітряне судно.

781a8075

Керівник стрибків майор Петро Маснюк зазначив, що під час занять з повітрянодесантної підготовки військовослужбовці відпрацювали завдання з десантування у тил противника для виконання визначених завдань.

781a8089

Усі військовослужбовці які були залучені до здійснення стрибків з парашутом, повністю виконали навчальні завдання і удосконалили свій професійний досвід.

781a7982

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС Україна