У Десантно-штурмових військах ЗС України стартував набір на військову службу за контрактом

У 199-му Навчальному центрі Десантно-штурмових військ ЗС України, що на Житомирщині розпочався прийом курсантів на військову службу за контрактом.

781a8191

Протягом кількох днів з усіх військкоматів України до Навчального центру ДШВ будуть прибувати кандидати, які виявили бажання вступити до лав легендарних Десантно-штурмових військ ЗС України.

781a8211

На території Навчального центру, новобранців зустрічають офіцери групи професійно-психологічного, медичного та фізичного відбору. Офіцери-психологи проводять первинне вивчення молодого поповнення, після чого надають власні рекомендації.  

781a8192Серед бажаючих є ті, хто вже мають досвід ведення бойових дій та проходили службу за мобілізацією, хтось — за контрактом але в інших видах та родах військ. Однак, всі мріють одягнути “маруновий берет”.

781a8227

«У нашому навчальному центрі створені усі комфортні умови для проживання, сучасна матеріальна база для отримання високоякісних знань.  Також, наші викладачі та інструктори передають курсантам весь свій бойовий досвід задля їх розвитку і перевтілення у справжніх десантників. Відтак, і надійних захисників України», – зазначив заступник командира 199-го навчального центру ДШВ з морально-психологічного забезпечення підполковник Денис Сенчковський.

781a8228

Пресслужба Командування Десантно-штурмових військ ЗС України