У ДШВ нарощуються зусилля для запобігання поширення коронавірусної інфекції

У зв’язку із поширенням в Україні респіраторних захворювань спричинених вірусом Covid-19, у Десантно-штурмових військах Збройних Сил України вживаються заходи щодо збереження і зміцнення здоров’я військовослужбовців.

02-3

Так, відмінені всі шикування, постійно проводяться температурний скринінг особового складу, їх медичний огляд, здійснюється дезінфекція військової техніки, яка повернулася з виїздів, спеціальними розчинами оброблюються приміщення, місця загального користування тощо.

Окрім цього, спеціалісти швейних майстерень речових служб та підрозділи повітрянодесантних служб військових частин Десантно-штурмових військ ЗС України додатково виготовляють марлеві індивідуальні маски для обличчя військовослужбовців.

02-4

За словами начальника медичної служби командування Десантно-штурмових військ ЗС України майора медичної служби Олександра Фальштинського, для нарощення резервів, захисні маски додатково виготовляють підрозділи забезпечення. Ми маємо таку можливість.

Окрім швейних майстерень речової служби, виготовлення індивідуальних масок також здійснюється у майстернях по ремонту повітрянодесантної техніки та майна. А в окремих підрозділах – у повітрянодесантних відділеннях.

02-1

Такі підрозділи є в штаті кожної військової частини ДШВ. Персонал даних підрозділів є досить кваліфікований, адже постійно має справу зі швейними роботами набагато складніших елементів, а ніж пошиття звичайної захисної маски.

Водночас, ситуація в країні жодним чином не впливає на бойову готовість військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ ЗС України.

Визначені підрозділи продовжують виконувати завдання за призначенням в районах проведення операції Об’єднаних сил. В пунктах постійної дислокації військових частин та бригадних полігонах тривають заходи бойової підготовки із дотриманням відповідних рекомендацій та обмежень.

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ ЗС України