Українські десантники взяли участь у багатонаціональному навчанні “Сейбер Гардіан – 2017”

Багатонаціональне тактичне навчання з бойовою стрільбою відбувалося  на базі навчального центру Чінку на території Румунії та тривало 17 днів. За час вишколу майже чотири тисячі військовослужбовців України, Румунії, Сполучених Штатів Америки, Хорватії, Португалії та Вірменії вдосконалювали дії підрозділів в оборонному бою, удосконалювали навички штурмових дій, виконували завдання з вогневої підтримки та підвищували рівень здатності швидко реагувати та пристосовуватися до змін ситуацій під час бойових дій.

Загалом, в рамках навчань військовослужбовці країн-учасниць відпрацювали дії під час ведення ближнього бою, виконували бойові стрільби із застосуванням повітряних та наземних вогневих засобів. Також  учасники навчань тренувалися у проведенні позиційної оборони, контрнаступальних дій, вдосконалювали знання і практичні навички офіцерів штабу під час планування та проведення спільних операцій відповідно до стандартів і процедур НАТО.

Українська десантно-штурмова рота була включена до складу  багатонаціонального механізованого батальйону, мінометний взвод – до складу багатонаціонального батальйону польової артилерії.

З метою підвищення рівня взаємосумістності, тренування взаємодії при виконанні спільних завдань та обміну досвідом по одному українському  десантно-штурмовому взводу на автомобілях КрАЗ “Спартан” було включено до складу американської та румунської механізованих рот. Натомість, до складу української десантно-штурмової роти було введено американський та румунський механізовані взводи на БМП М2 “Бредлі”.

–  Концепція навчань “Сейбер Гардіан – 2017” – є комплексом у восьми операціях, які проводяться одночасно на території трьох країн – Румунії, Болгарії та Угорщини, – відзначив командувач Високомобільних десантних військ Збронйих Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Також командувач ВДВ ЗС України повідомив, що головними цілями навчань було підтвердження готовності до проведення спільних операцій для забезпечення безпеки у Євроатлантичному регіоні, підвищення рівня взаємосумісності підрозділів та поглиблення військового співробітництва  між Збройними Силами країн-членів та партнерів НАТО.

 Прес-служба командування ВДВ ЗС України

20206385_519222415086111_2112962167_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.