«В кожній гарячій «точці» Донбасу, де вели бойові дії десантники, зв’язківці щохвилини та щосекунди забезпечували нас стійким та безперебійним зв’язком», – генерал-лейтенант Михайло Забродський

Сьогодні, 8 серпня в Україні відзначається День військ зв’язку. Своє професійне свято також відзначають і воїни-зв’язківці частин та підрозділів Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

dsc_0431

Необхідно відзначити, що війська зв’язку – це вид спеціальних військ, який призначений для забезпечення зв’язком і управлінням військами та силами. Саме від зв’язківців неодноразово залежав вирішальний успіх у веденні бойових дій, викликалася підтримка, наносилися вогневі удари, координувалися дії десантно-штурмових, парашутно-десантних,  аеромобільних та артилерійських підрозділів ВДВ.

dsc_0262

Командувач Високомобільних десантних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що з перших днів збройного протистояння на Сході країни, воїни-зв’язківці пліч-о-пліч гідно виконують бойові завдання разом з іншими підрозділами ВДВ.

– В кожній гарячій точці Донбасу, де вели бойові дії десантники, зв’язківці щохвилини та щосекунди забезпечували нас стійким та безперебійним зв’язком. Вони професійно виконували свої завдання під час рейдів, забезпечували управління діями оборонців Донецького та Луганського аеропортів, брали участь в боях за Савур-Могилу, Дебальцевого, Авдіївки, Шахтарська, Пісках, Опитного, Водяного та інших гарячих точках Донбасу. Нажаль, серед зв’язківців ВДВ були загиблі та поранені… багато з них відзначені державними нагородами та відомчими відзнаками, – підкреслив генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Також командувач ВДВ повідомив, що наданий час, у всіх підпорядкованих підрозділах практично повністю оновлений парк сучасними засобами зв’язку, постійно удосконалюється організаційно-штатна структура підрозділів зв’язку, при цьому враховується власний бойовий досвід та досвід країн НАТО.

19601396_260740764407872_5552742774165476526_n

Цього дня, багато військовослужбовців-зв’язківців з частин та підрозділів ВДВ були відзначені відомчими відзнаками, грамотами та подяками.

Зі святом Вас, дорогі воїни-зв’язківці!

Прес-служба командування ВДВ ЗС України

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *