Десант своїх не залишає. Продовження історії, як ветерани ДШВ допомагають повернутися до України своєму побратимові, зниклому безвісті 30 років тому в Афганістані прапорщику Ігорю Бєлокурову.

На даний час «Амріддін», він же вірогідно Ігор Бєлокуров залишився в Афганістані. Там, у нього був взятий зразок ДНК, аби порівняти в Україні з ДНК матері.

Також він вже надиктував відеозвернення до керівництва Української держави, аби йому допомогли воз’єднатись з родиною на Батьківщині. Адже він… неписьменний на дарі та фарсі, хоча справно розмовляє. Копію даного відеозвернення на папері він засвідчив відбитком великого пальця правиці, наквєцяного чорнилом. Мулла, який був при цьому присутній, засвідчив цей факт підписом під текстом звернення. Своєю чергою полковник запасу ДШВ Чуйко О.А. засвідчив цей факт своїм підписом як представник України.

Після прибуття з Ісламської Республіки Афганістан до України, ветерани ДШВ продовжують роботу та різні організаційні заходи щодо проведення порівняльних експертиз ДНК та волосся «Амріддіна», вірогідно прапорщика Ігоря Бєлокурова та його мами, яка проживає на Волині.

Подальша інформація та відомості будуть опубліковані на офіційному сайті Десантно-штурмових військ та сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” командування ДШВ ЗС України