Привітання командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського з нагоди Дня захисника України

Шановні воїни-захисники, ветерани, працівники Збройних Сил України,
волонтери та військові капелани!

            Від імені керівного складу командування Десантно-штурмових військ  Збройних Сил України та  від себе особисто щиро вітаємо вас з Днем захисника України!
            Встановлення та відзначення цього свята на державному рівні стало гідним вшануванням національно-історичних та релігійних традицій українського народу. Адже, ще з давніх часів наші войовничі пращури – волелюбні козаки вважали Божу Матір своєю заступницею. Саме в день Покрови, 14 жовтня зародилася Українська повстанська армія,  яка стала символом незламності визвольного духу нашого народу.
            Захист України – це обов’язок і привілей справжніх патріотів своєї держави, в числі яких особовий склад Десантно-штурмових військ  Збройних Сил України демонструє високий професіоналізм, мужність і силу духу.
            У часи тяжких випробувань, які випали на долю нашої країни, військові частини Десантно-штурмових військ Збройних Сил України проявили себе  підготовленими, боєздатними, стали  могутнім щитом на шляху агресорів та сепаратистів.
            Ми низько схиляємо голови перед тими, хто загинув, захищаючи рідну землю, перед тими, хто втратив своїх рідних, розуміємо біль втрат і глибоко співчуваємо, пишаємось подвигом наших бойових побратимів.
            З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду, миру, міцного здоров’я, добра, щастя Вам та Вашим родинам, наснаги на успішні починання на користь України, злагоди і Божого благословення!

            З повагою,

            Командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

            генерал-лейтенант  М.В.Забродський