Військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади взяли участь у семінарі на тему: “Посилення демократичного контролю над Збройними Силами України”, організований за підтримки координаторів проектів ОБСЄ в Україні.

В зазначеному заході взяли участь представники Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗС України, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, громадських організацій та військовослужбовців офіцерського та сержантського складу які представили різні види ЗС України.

43721054_491650034673407_2954563919097626624_nПід час семінару обговорювались питання: законодавчої бази для демократичного цивільного контролю над ЗС України, взаємодії військових із громадськістю, права та свободи військовослужбовців, взаємодії між громадянським суспільством та органами військового управління та ґендерної рівності у Збройних силах України.
Цей захід є дуже важливим та цікавим з огляду на те, що спікерами виступають не лише експерти ОБСЄ, а й запрошені експерти Міноборони та Генерального штабу, які пройшли курс підготовки тренерів ОБСЄ.
Прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України