Представники ЛИТПОЛУКРБРИГ привітали Воєводський військовий штаб в Любліні з Днем Незалежності Польщі

Делегація командування Литовсько-Польсько-Української бригади на чолі з командиром полковником Дмитром Братішко взяла участь в церемонії з відзначення Дня Незалежності Республіки Польща, що днями відбулася в Воєводському військовому штабі в Любліні (регіональний рекрутинговий центр).

dsc09751Звертаючись до гостей з цивільних та військових установ і організацій Любельщизни, начальник Воєводськоого військового штабу полковник Пьотр Чуджік серед іншого наголосив важливість участі у церемонії піртнерів – військових з Литви та України.

А полковник Дмитро Братішко, у свою чергу, привітав полковника Пьотра Чуджік та його підлеглих з визначною датою та закцентував увагу на глибокому історичному минулому та тісній сучасній співпраці народів Литви, Польщі і України.

dsc09755“Радий, що ЛИТПОЛУКРБРИГ як бригада стала “своєю” в арміях трьох наших країн, що ми можемо не лише навчатися та виконувати завдання разом, а й ділити моменти радості, як от спільне відзначення Дня Незалежності Республіки Польща”, підсумував полковник Дмитро Братішко.

Офіцер зв’язків з громадськістю ЛИТПОЛУКРБРИГ Олександр ГАЙН