У Житомирі стартував Всеармійський турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті Героя України полковника Тараса Сенюка

У Житомирі стартував Всеармійський турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті Героя України полковника Тараса Сенюка

#ДШВ; #ЗСУ; #Кубок_Сенюка; #Турнір

Сьогодні, 20 березня у Житомирі на базі  спортивного комплексу ФСТ «Динамо» відбулося урочисте відкриття Всеармійського турніру з рукопашного бою, присвяченому пам’яті загиблого командира 1-го батальйону 95 окремої аеромобільної бригади, Героя України полковника Тараса Сенюка.

На урочистому відкритті були присутні дружина та донька загиблого Героя України Ольга та Єлизавета Сенюк, представники Міністерства оборони, Генерального Штабу, командування Десантно-штурмових військ, інших силових відомств, обласної та місцевої влади, а також різних громадських організацій.

Дані змаганнях, які вже четвертий рік поспіль проходять саме в десантній столиці України – місті Житомир, беруть участь майже півтори сотні учасників з різних збірних команд. Найкращі армійські спортсмени представляють Десантно-штурмові та Сухопутні війська, Військово-Морські і Повітряні Сили, Сили спеціальних операцій, а також збірні команди вищих військових навчальних закладів країни. До речі, у кожні збірній команді, у кожній ваговій категорії є значна кількість майстрів спорту та інших титулованих спортсменів. Відповідно, боротьба за першість буде досить запеклою та безкомпромісною.

Начальник фізичної підготовки та спорту командування ДШВ ЗСУ підполковник Андрій Палагін відзначив, що даний турнір ми проводимо вже вчетверте. Традиційно, призові місця були за воїнами-десантниками.

– Цим, ми не тільки підвищуємо свої навички, а і шануємо та пам’ятаємо наших Героїв, які на Сході України захищали народ, віддали своє життя, хтось отримав поранення. Ми завжди будемо про них пам’ятати, – сказав офіцер.

Відзначимо, що фінальні поєдинки та нагородження учасників турніру відбудуться завтра, 21 березня в спортивному комплексі ФСТ «Динамо». Переможців турніру очікують перехідні кубки, грамоти, цінні подарунки та грошовий приз від оборонного відомства.

_dsc0358 _dsc0350 _dsc0341 _dsc0317 _dsc0301 _dsc0299 _dsc0291 _dsc0282 _dsc0278 _dsc0273 _dsc0262 _dsc0258 _dsc0251 _dsc0248 _dsc0244 _dsc0236 _dsc0234 _dsc0233

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України