У командуванні Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулася контрольна здача фізичної підготовки

Перевірці підлягали вправи з сили, швидкості та витривалості. Зокрема, підтягування на перекладені, біг на 100 метрів, крос на одну, дві та три тисячі метрів в залежності від вікових груп військовослужбовців.

Військовослужбовці-жінки виконували вправи з комплексно-силової вправи, біг на сто та одну тисячу метрів.

За підсумком контрольної здачі нормативів, особовий склад командування показав високі результати фізичної підготовленості.

Начальник фізичної підготовки і спорту командування Десантно-штурмових військ ЗС України підполковник Андрій Палагін відзначив, що дана перевірка проводиться щоквартально, яка дозволяє визначити рівень фізичної підготовленості військовослужбовців.

– Після доведення результатів, кожен офіцер та сержант знає свої спроможності, на що слід звернути увагу та що потрібно підтягнути. І в ході щоденних занять, вони працюють над собою, – повідомив  підполковник Андрій Палагін.

Відзначимо, що відповідно наказу командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського, особовий склад командування, а це – генерали, офіцери та військовослужбовці служби за контрактом щоденно у службовий час, протягом однієї години займаються фізичною підготовкою. Завдяки цьому, військовослужбовці мають високі результати та належний рівень фізичної підготовленості.

_dsc0301 _dsc0309 _dsc0317 _dsc0335 _dsc0358 _dsc0362 _dsc0365 _dsc0389 _dsc0391 _dsc0393

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України