Особовий склад командування ДШВ ЗС України на «відмінно» склав перевірку рівня фізичної підготовленості

Сьогодні, відповідно до розпорядження Першого заступника Начальника Генерального штабу Збройних Сил України, в командуванні Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулася контрольна здача фізичної підготовки особового складу.

#ДШВ #Завжди_Перші #ЗСУ

Перевірці підлягали нормативи на швидкість, силу та витривалість. Зокрема біг на 100 метрів, виконання вправ підтягування на перекладині, комплексно-силова вправа, віджимання, а також біг на одну, дві та три тисячі метрів.

dsc_2423

dsc_2445

dsc_2434

dsc_2437

dsc_2429

Перевіряла хід здачі фізичної підготовки комісія, яку очолював начальник кафедри фізичної підготовки і спорту Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова полковник Олександр Старчук.

dsc_2536

dsc_2464

За підсумками перевірки, загальна оцінка в командуванні Десантно-штурмових військ – «відмінно».

dsc_2472

dsc_2470

dsc_2453

dsc_2459

Командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський підкреслив, що високі результати військовослужбовців перш за все досягнуті завдяки постійним заняттям з фізичної підготовки, які проходять щодня, на протязі однієї години.

dsc_2485

dsc_2482

– Незалежно від військового звання та посади, всі категорії військовослужбовців командування, а це генерали, офіцери, сержанти та солдати повинні мати добру фізичну загартованість, постійно вдосконалювати свої загальні та спеціальні фізичні якості, – відзначив генерал-лейтенант Михайло Забродський.

dsc_2494

dsc_2630

dsc_2596

Своєю чергою, голова комісії полковник Олександр Старчук відзначив, що фізична підготовка даного органу військового управління є систематичною, і це було добре видно під час контрольної здачі нормативів.

dsc_2517

Необхідно підкреслити, що вже четвертий рік поспіль, командування Десантно-штурмових військ здає всі контрольні перевірки з фізичної підготовки на оцінку «відмінно».

dsc_2490

– Під час щоденних занять, кожен військовослужбовець індивідуально підходить до своїх фізичних якостей та займається за окремим планом, – розповів начальник фізичної підготовки і спорту командування ДШВ ЗС України підполковник Андрій Палагін.

 

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України