У Житомирі обрали голову ради резервістів Десантно-штурмових військ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #Рада_резервістів

21 червня, на базі 199 Навчального центру відбулось офіційне засідання ради резервістів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Учасники Ради обговорили основні проблемні питання, пов’язані з подальшим розвитком корпусу резерву ЗС України, популяризацією проходження служби у військовому резерві. Також, присутні шляхом голосування вибрали голову Ради, його заступника та секретаря Ради резервістів Десантно-штурмових військ.

У раді взяли участь представники командування Десантно-штурмових військ, заступник голови Ради резервістів при Генеральному Штабі ЗС України Мирослав Гай, голови Рад резервістів військових частин ДШВ, а також представники особового складу оперативного резерву, які наразі проходять підготовку на базі Навчального центру в Житомирі.

Засідання розпочалось зі вступних слів начальника управління персоналу командування Десантно-штурмових військ полковника Віктора Щіпанського. Зокрема, ним були наведені статистичні дані щодо кількості особового складу оперативного резерву першої черги, що пройшов підготовку у частинах Десантно-штурмових військ за останні три роки.

Загалом, в період з 2016 по 2018 роки в ДШВ з резервістами було проведено 18 сборових заходів, а кількість особового складу, що залучався та пройшов підготовку на цих заходах, сягнула близько десяти тисяч чоловік. На поточний, 2019, рік заплановано залучення та підготовку ще близько півтори тисячі резервістів оперативного резерву першої черги.

Наступним слово взяв старший офіцер мобілізаційної групи управління персоналу командування ДШВ ЗС України підполковник Олександр Процюк, розглянувши з учасниками ради проект положення про Раду резерву ЗС України.

Офіцер окремо підкреслив, що усі проведені раніше збори отримували високі оцінки як від самих учасників, так і від командування, а також набували широкого розголосу та позитивних відгуків у засобах масової інформації.

«Хотілося б почути саме від Вас більше відгуків та пропозицій, щодо наявних проблемних питань та вдосконалення програми підготовки оперативного резерву першої черги» – саме таку основну тезу виділив під час свого виступу заступник командувача Десантно-штурмових військ з морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальский.

В свою чергу, заступник голови Ради резервістів при Генеральному Штабі ЗС України Мирослав Гай детально пояснив як та навіщо зараз у ЗСУ триває створення Рад резервістів: «Сенс утворення Ради резервістів – це створення вертикалі у системі управління оперативним резервом.»

Також він зауважив, що підтримка зворотного зв’язку між Радами резервістів різних рівнів, просування реклами про переваги служби у резерві на місцях, проведення інформаційних кампаній та розвиток всебічного забезпечення особового складу оперативного резерву першої черги – пріоритетні цілі Ради резервістів при Генеральному Штабі ЗС України.

Наприкінці засідання, всі учасники Ради прийняли участь у голосуванні та обрали керівників Ради резервістів Десантно-штурмових військ.

Головою Ради було обрано капітана Ратушняка, військовослужбовця
80 окремої десантно-штурмової бригади. Його заступником став капітан Степанець з 79 окремої десантно-штурмової бригади, а посаду секретаря Ради прийняв старший солдат Іманов, з 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ.

Рада резервістів, вже з новообраним керівництвом, відразу ж розпочала свою роботу. Головою Ради були озвучені три глобальні питання, а саме: матеріальне заохочення резервістів під час проходження зборів, медичний та соціальний захист особового складу оперативного резерву першої черги під час зборів та поза ними, а також питання підсилення особистої мотивації військовослужбовців до проходження служби у військовому резерві.

_dsc0313 _dsc0321 _dsc0322 _dsc0323 _dsc0328 _dsc0332 _dsc0344 _dsc0346 _dsc0355 _dsc0356 _dsc0360

_dsc0315

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України