Резервістів-десантників відзначили грамотами та цінними подарунками за підсумками навчальних зборів

На Житомирщині завершилися навчальні збори з особовим складом оперативного резерву першої черги однієї із військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Впродовж місяця, резервісти проходили підготовку на базі загальновійськового полігону ДШВ, де підвищували практичні навички з усіх предметів бойової підготовки. До речі, під час зборів, особовий склад, який пройшов курс повітрянодесантної підготовки, мав змогу здійснити стрибок з парашутом.

_dsc0362

_dsc0369

На завершення зборів, в польовому таборі відбулося урочисте шикування. Заступник командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальский та начальник Навчального центру ДШВ полковник Сергій Гурін відзначили резервістів грамотами та цінними подарунками.

_dsc0399

_dsc0437

_dsc0416

_dsc0388

_dsc0433

Керівний склад подякував усім солдатам та сержантам за патріотичну звитягу та участь у зборах, висловивши сподівання на подальшу військову співпрацю. До речі, близько десяти відсотків резервістів після закінчення начальних зборів убули до військових частин для оформлення документів на військову службу за контрактом.

_dsc0447

_dsc0451

– Я проходив службу по мобілізації, а згодом по контракту. Через сімейні обставини, змушений був звільнитися з військової служби. Проте, щоб підтримувати свої навички, не забувати техніку та зброю, здійснювати стрибки з парашутом – став резервістом. Відтепер, коли все вдома налагодилося, я вирішив повернутися до свого рідного підрозділу, в всій рідний десант, – сказав один і молодших командирів оперативного резерву першої черги.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України