Обкатка бронетехнікою, вогнева штурмова смуга перешкод та польові фортифікаційні споруди. Як проходить підготовка строковиків ДШВ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Навчальному центрі Десантно-штурмових військ, що на Житомирщині, триває підготовка військовослужбовців строкової служби, призваних до лав Збройних Сил України в літку цього року.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Так, на загальновійськовому полігоні, для підвищення психологічної стійкості та готовності, досвідчені інструктора навчають молодих десантників діяти в різних умовах бою. Зокрема, знищувати ворожу бронетехніку та діяти в складі підрозділу під час проходження вогневої штурмової смуги перешкод. В ході виконання даних вправ, інструкторами застосовуються різні піротехнічні засоби, аби максимально зімітувати реальну бойову обстановку.

_dsc0003

_dsc0029

_dsc0020

_dsc0014

Під час обкаткою бронетехніки, необхідно короткими перебіжками дістатися окопу, вести вогонь по оптичних засобах бойової машини, пропустити її над собою та вразити кумулятивною гранатою. Після детонації та вибуху гранати, десантник повинен знищити її екіпаж.

_dsc0045

_dsc0055

_dsc0058

За словами керівника занять, вправа є важливим елементом у підготовці військовослужбовців, адже проходячи обкатку технікою, вони розвивають психологічну впевненість у власних діях під час вірогідного бою з ворожими броньованими транспортними засобами.

_dsc0065

_dsc0073

_dsc0091

_dsc0095

На вогневій штурмовій смузі перешкод, молодим десантникам у складі підрозділу необхідно було здолати різні елементи: задимлений бліндаж, ділянку з колючим дротом, яку потрібно пройти по-пластунськи, бетонну стіну, ділянка поваленого лісу, декілька одиниць палаючої броньованої техніки та приміщень різного типу.

_dsc0106

_dsc0108

Також цього дня, на одному із містечок полігону під час занять з інженерної підготовки, молодих воїнів навчали обладнувати польові фортифікаційні споруди. Так, новоспечені десантники осягають військову справу від простого до складного: обладнання окопу для стрільби лежачи, з коліна, стоячи, а згодом обладнувати та маскувати позиції підрозділів.

_dsc0178

_dsc0195

_dsc0133

_dsc0157

_dsc0151

_dsc0222

_dsc0218

_dsc0172

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України