На Житомирщині розпочалися збори з оперативним резервом першої черги для Десантно-штурмових військ

У Житомирі, на базі Навчального центру розпочалася підготовка окремих спеціальностей особового складу оперативного резерву першої черги для потреб однієї із військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #Резервісти

Після підготовки відповідних документів та оформлення карток для отримання одноразового грошового забезпечення, резервістів забезпечують формою одягу, необхідним майном та спорядженням.

_dsc0449

_dsc0460

Протягом визначеного періоду, ці чоловіки разом з сотнями інших військовозобов’язаних з різних регіонів України відновлюватимуть свої практичні навички у володінні зброєю та військовою технікою на полігоні неподалік Житомира.

_dsc0456

Проживатиме особовий склад оперативного резерву першої черги в польовому таборі, де створені всі необхідні умови. Харчування здійснюватиметься за каталогом продуктів.

_dsc0453

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника мобілізаційної групи командування ДШВ ЗС України  підполковник Олександр Процюк, програма підготовки військовозобов’язаних буде насиченою, цікавою та інтенсивною, передбачено виконання стрибків з парашутом.

_dsc0468

– Вже завтра, для резервістів розпочнуться заходи індивідуальної підготовки, а згодом і колективної. Лише після цього, під час фахової підготовки вони будуть опановувати свою штатну техніку, – відзначив підполковник Олександр Процюк.

_dsc0484

Більшість резервістів мають за плечима досвід ведення бойових дій. Хтось проходив службу по мобілізації, хтось по контракту. Проте, звільнившись в запас, ці чоловіки вирішили продовжити службу в оперативному резерві першої черги.

_dsc0474

– Ми проходили строкову службу та по мобілізації, в зоні бойових дій виконували різні завдавання, – розповідають резервісти Сергій Хиля та Сергій Скоржепа, які прибули на збори з Житомирщини. – Необхідно підтримувати свої навички, пригадати техніку, зустріти бойових побратимів та здійснити черговий стрибок з парашутом. Адже резервісти Десантно-штурмових військ – завжди повинні бути готовими стати на захист Батьківщини.

_dsc0487

Також, під час проведення зборів з резервістами проводяться співбесіди щодо перспектив проходження військової служби за контрактом. Слід наголосити, що вже з першого дня проходження зборів, значна кількість військовозобов’язаних вирішили укласти контракт.

_dsc0499

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України