За підтримки авіації та важкої бронетехніки. Як проходять тактичні навчання підрозділів 46 одшбр

На Житомирщині проходять батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою підрозділів 46 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Дані навчання проходять у тісній взаємодії разом з авіацією Повітряних Сил та армійською авіацією Сухопутних військ Збройних Сил України.

_dsc0456

_dsc0314

_dsc0372

Під час навчань, посилені танками та артилерією десантно-штурмові підрозділи відпрацювали вихід до району зосередження, облаштування та маскування польового табору, його охорону, оборону тощо.

_dsc0437

_dsc0284

_dsc0368

Також, практично були відпрацьовані питання перегрупування сил, заняття визначених рубежів з подальшим відбиттям атаки умовного противника. Після цього, підрозділи відпрацювали наступальні дії з метою знищення основних сил противника.

_dsc0403

_dsc0311

_dsc0368

– До виконання навчально-бойових завдань залучалися всі штатні та придані підрозділи бойового і тилового забезпечення. Кожен підрозділ мав конкретне завдання, що значно ускладнювалося різними ввідними, які можуть виникнути під час бойових дій на Донбасі: засідка, блокування колон, мінування доріг, дії диверсантів та багато іншого, – повідомив командир окремої батальйонної тактичної групи.

_dsc0360

_dsc0433

????????????????????????????????????

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України