Оборона, наступ, форсування водних перешкод та реальний «противник». Як проходить комплекс тактичних навчань з бойовою стрільбою підрозділів ДШВ

На Житомирщині триває комплекс тактичних навчань з бойовою стрільбою військових частин та підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

1-2

Так, на різних ділянках та вогневих містечках загальновійськового полігону ДШВ, свої знання та практичні навички підвищує особовий склад підрозділів 46 та 95 окремих десантно-штурмових бригад.

1-5

Цього разу, задумом навчань було передбачено, що десантники з Полтавщини будуть вести «бойові дії» проти підрозділів доволі сильного та спритного противника, роль якого зіграли Житомирські десантники.

1-7

За словами керівника навчань – тимчасово виконуючого обов’язки командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-майора Євгена Мойсюка, така практика є доволі ефективною, адже противник не умовний, а цілком реальний. Також загартований в боях.

2-1

– Лише під час тренувань із сильним противником, командири всіх рівнів починають діяти на повну, аналізувати його можливі дії та швидко приймати відповідні рішення, – відзначив генерал-майор Євген Мойсюк.

dsc_3773

Під час різних етапів навчань, було відпрацьовано переміщення підрозділів до визначених районів, планування ведення подальших бойових дій, форсування водної перешкоди, здійснення контратаки сил умовного противника з метою взяття під контроль визначених рубежів тощо.

2-5

В подальшому, посилені танками та артилерією десантно-штурмові підрозділи відпрацьовували навчально-бойові завдання в різних видах загальновійськового бою.

dsc_3846

Наступного тижня, для вказаних підрозділів сплановано відпрацювання питань рейдових, десантно-штурмових дій та виконання завдань в тактичному повітряному десанті.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

dsc_3826 dsc_3802 dsc_3771 dsc_3763 dsc_3762 2-4 dsc_3743 dsc_3754 dsc_3759 2-3 2-2 1-8 1-6 1-4