Кращим військовим психолог Десантно-штурмових військ ЗС України стала старший лейтенант Олена Шиян – офіцер 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

У Житомирі, на базі 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України  відбувся фінальний етап конкурсу на визначення кращого психолога Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Протягом двох днів, найкращі військові психологи з різних військових частин ДШВ змагалися між собою за звання кращого.

Оцінювали учасників конкурсу компетентне журі, до складу якого увійшли: заступник командувача ДШВ з морально-психологічного забезпечення, офіцери управління МПЗ Навчального центру та практичний психолог вищої категорії – Наталія Харитонова.

Перш за все журі конкурсу визначали рівень теоретичних знань учасників – основи психології, вимоги керівних документів та особливості виконання завдань на посадах. Також претенденти пройшли етап самопрезентації своїх досягнень за час роботи психологом.

За результатами конкурсу рішенням журі «Кращим психологом Десантно-штурмових військ ЗС України у 2019 році», – визначено старшого лейтенанта Олену Шеян, яка проходить службу на посаді офіцера відділення МПЗ 79 окремої десантно-штурмової бригади;

II-місце зайняв старший лейтенант Дмитро Андропов – заступник командира роти з МПЗ 95 окремої десантно-штурмової бригади

III-місце виборола лейтенант Наталія Гончарова – офіцер-психолог 3 десантно-штурмового батальйону 79 окремої десантно-штурмової бригади.

Як зазначив заступник командувача ДШВ з морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальський, завдання конкурсу – є не тільки оцінити можливості офіцерів-психологів, а й узагальнити новий набутий досвід, навчити передовим досягненням, налагодити тісні особисті зв’язки між керівниками та підлеглими, які працюють з військовослужбовцями.

Також учасники зборів мали можливість поспілкуватися між собою та обмінятися досвідом щодо психологічної роботи у частинах та підрозділах ДШВ.

Нагадаємо, що в період з 14 по 16 серпня 2019 року переможці будуть представляти Десантно-штурмові війська на конкурсі кращого психолога в Збройних Сил України який відбудеться на базі 59 Будинку офіцерів ВМС ЗСУ м.Одеса.

Прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????