Десантно-штурмовим військам буде надана допомога від ЗС США під час процесу трансформації органів військового управління

Командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-майор Євген Мойсюк провів робочу зустріч з очільником офісу оборонного співробітництва (ODС) Посольства США в Україні полковником Деніелом Міллером.

Посадовцями були обговорені перспективи надання допомоги Десантно-штурмовим військам з боку Збройних Сил США під час процесу трансформації органів військового управління. Зокрема залучення висококваліфікованих іноземних радників, надання допомоги в розробці доктринальних документів для Десантно-штурмових військ, які цілком відповідатимуть стандартам країн НАТО.

Також були обговорені питання трансформації та адаптації відповідних документів оборонного планування, оперативного і бойового управління, а також подальшого досягнення повної сумісності підрозділів українського десанту з військами та (силами) стратегічних партнерів в умовах сучасних викликів міжнародній безпеці.

Генерал-майор Євген Мойсюк подарував полковнику Деніелу Міллеру пам’ятну відзнаку з емблемою Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та подякував за тісну співпрацю.

Прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України