З місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш…

Снайпер – одна з найбільш елітних військових професій. І в дощ, і в сніг, і в спеку, він бачить більше ніж інші, залишаючись при цьому непоміченим. Добре замаскований снайпер може годинами нерухомо чекати на влучну нагоду щоб уразити ціль.

781a7568

Кожен його постріл та крок є виваженим, прорахованим до дрібниць. У його роботі найважливіше звести нанівець майже всі сили, які діють на кулю за для того, щоб кожен постріл був влучнішим. І вже тоді, з місця, яке ти не побачиш, пролунає звук, який ти не почуєш…

781a7576

– Для того, щоб стати снайпером, необхідно знати і вміти застосовувати на практиці основні принципи влучної стрільби, які включають прицілювання, положення для стрільби, жим спускового гачка, установку прицілу, облік погодних факторів і приведення зброї до нормального бою», – зазначає начальник школи снайперів 199 навчального центру ДШВ підполковник Олексій Джемула.

781a7581

Нині, на загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ, тривають планові заняття з бойової підготовки снайперів-десантників.

781a7578

Майстри дальнього бою під керівництвом досвідчених інструкторів зі снайперської справи удосконалюють теоретичні та практичні навички, зокрема, виконують прийоми та способи ведення вогню із сучасних снайперських гвинтівок.

781a7569

– Дану сучасну снайперську зброю, курсанти школи снайперів отримують з початком підготовки. І з цією ж зброєю, після закінчення курсу вони направляються до своїх підрозділів, – додає підполковник Джемула.

Пресслужба командування Десантно-штурмових військ ЗС України