Командувач ДШВ ЗС України генерал-майор Євген Мойсюк вручив Державні нагороди ветеранам-десантникам

Командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-майор Євген Мойсюк вручив Державні нагороди – ордени «За мужність» ІІІ ступеня воїнам-десантникам – ветеранам російсько-української війни.

_78a3148

_78a3239

_78a3249

_78a3477

Ці мужні чоловіки виконували завдання на різних «гарячих» напрямках в зоні бойових дій, захищали Україну в складі підрозділів 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ. Нажаль, один із них отримав важке порання та поки пересувається на візку.

mati-ta-druzhina _78a3534

Кавалерами бойових орденів стали важкопоранений старший солдат 90 окремого аеромобільного батальйону Вадим Ушаков та старший сержант батальйонної тактичної групи Євген Чурбанов.

_78a3403

Вручення державних нагород відбулося на Київщині, у місті Бровари, на території Науково-практичного центру нейрореабілітації «Нодус». Привітати військовослужбовців прийшли їхні рідні і близькі, бойові побратими.

_78a3159

Командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-майор Євген Мойсюк відзначив, що для нього велика честь вручати бойові нагороди гідним людям в присутності їх бойових побратимів, друзів, сім’ї та лікарів, а також всіх, хто докладає зусиль, щоб наші військовослужбовці, які виконували та виконують бойові завдання – не відчували себе самотніми, і знали кого захищали.

_78a3194

– Я хочу подякувати кожному солдату, сержанту і офіцеру Збройних Сил України та інших складових сил оборони за їх службу та захист Батьківщини. І хочу виразити цю вдячність в обличчі Вадима Ушакова, який хоробро виконував усі покладені завдання, і віддав на захист держави своє здоров’я, – сказав генерал-майор Євген Мойсюк.

Після цього, командувач Десантно-штурмових військ зачитав Указ Президента України, вручив державні нагороди та побажав Вадимові швидко одужання.

Своє чергою, старший сержант Євген Чурбанов пригадав той день, коли під час боїв на промисловій зоні в районі Авдіївки, Вадим отримав важке поранення.

_78a3493

– Він був кулеметником, на його позиції зав’язався серйозний бій, вели вогонь снайпера. Він отримав поранення, і його негайно евакуювали. Позиція була дуже важлива, і я замінив його там за кулеметом. Після демобілізації, захотів знайти Вадима, щоб поговорити, згадати цей випадок. Однак дізнався, що він має важке поранення та по теперішній час проходить лікування. З тих пір, ми підтримуємо зв’язок, я його регулярно відвідую, адже десант своїх не залишає, – сказав ветеран-десантник.

Пресслужба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України