Легендарна 95-та окрема десантно-штурмова бригада відзначає 27-му річницю з Дня створення військової частини

Сьогодні 12 грудня, особовий склад 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відзначає 27-му річницю з Дня створення військової частини.

781a7737

Під час урочистого шикування, воїнів-десантників привітав тимчасово виконуючий обов’язки командувача Десантно-штурмових військ  Збройних Сил України полковник Олексій Шандар.

781a7596

– Служити державі завжди було почесною справою. І подвійна честь та велика гордість захищати рідну землю в непрості для неї часи, дарувати людям спокій та оптимізм. Ми пишаємося мужністю та патріотизмом кожного з вас, і висловлюємо глибоку вдячність за вашу відвагу та відданість військовому обов’язку. Ваші подвиги назавжди увійшли не лише в історію України, ай світового військового мистецтва, – зазначив у своєму виступі полковник Олексій Шандар.

781a7699

Своєю чергою, командир 95-ї окремої десантно-штурмової бригади полковник Максим Миргородський підкреслив, що сьогодні особовий склад бригади з честю та гідністю продовжує виконувати завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил.

781a7802

– Озираючись на останні надважкі роки, які поділили наше життя навпіл, ми дуже чітко розуміємо, що саме завдяки героїчному подвигу наших воїнів, для яких обов’язок та патріотизм був не просто словами, завдяки вашому подвигу – Україна сьогодні має можливість бути, розвиватися і з надією дивитися у майбутнє, – сказав полковник Максим Миргородський.

781a7611

Особовому складу були вручені відомчі відзнаки, грамоти та цінні подарунки.

781a7623

Також, в рамках свята, у військовій частині відбувся День відкритих дверей. Для мешканців Житомира, школярів та родин військовослужбовців були представлені сучасні зразки  озброєння та військової техніки.

781a7797

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ  ЗС України