Курсанти Військової академії (м.Одеса) виконали практичне водіння бойових машин на плаву

Днями, на загальновійськовому полігоні ДШВ, що на Житомирщині, курсанти випускного курсу Факультет ПС Десантно-Штурмових Військ міста Одеса відпрацювали подолання водної перешкоди на бойовій техніці, зокрема БТР-3ДА.

781a9595

Подолання водної перешкоди – це завершальний етап підготовки майбутніх командирів взводів ДШВ. Долали водну перешкоду майбутні офіцери в річці Гнилоп`ять, що протікає військовим полігоном.

«Дана вправа яку відпрацьовують курсанти Військової академії – дозволяє подолати водні перешкоди в бойових порядках найбільш близьких до тих, в яких війська ведуть наступ. Цей спосіб використовується під час переправи розвідувальних органів, передових підрозділів, передових загонів і перших ешелонів військ», – зазначив керівник заняття майор Віктор Пушкалюк.

781a9451

Заняттям передувала тривала та ретельна підготовка – було проведено інженерну розвідку ділянок входу та виходу з води, підготовлено техніку до подолання водної перешкоди методом «замочування», кожен член екіпажу бойових машин пройшов спеціальну підготовку та інструктаж.

Під час практичного водіння бойових машин на плаву переважна більшість курсантів продемонстрували високу техніку подолання водної перешкоди та впевнені навики маневрування бронетехнікою на плаву.

781a9552

«Подолання водної перешкоди — досить непросте завдання, до цього повинен бути готовий як особовий склад, так і техніка», – додав Віктор Пушкалюк.

Набутий під час занять досвід стане в нагоді майбутнім офіцерам-десантник ДШВ, які незабаром поповнять лави Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Служба зв’язків з громадськістю Десантно-штурмових військ ЗС України.