Марунові берети Житомирщини – заполонили небесну блакить

Марунові берети столиці десанту Житомир розпочали виконання програми стрибків з парашутом. На площадці преземлення Сінгури з виходом сонця, десантники підрозділів Десантно-штурмових військ ЗС України, розстиляють столи та виславляють купола в «козла» в очікуванні гелікоптера.

781a9998

Напередодні стрибків, десантники пройшли напружену підготовку на повітрянодесантному комплексі, вивчили з чого складається парашут, дії десантника на борту гелікоптера, дії в повітрі та дії під час приземлення – все те, що потрібно знати десантнику для успішного і безпечного здійснення стрибка з паратутом.

781a0031

Перед стрибком кожен парашут і його укладання ретельно перевіряють офіцери служби повітрянодесантної підготовки адже у кожного парашута є свій паспорт, в який вносять інформацію про стрибок.

781a9842

Свій перший ознайомчий стрибок десантники-першоразники здійснили з висоти 800 метрів, а їхні більш досвідчені товариші – з висоти 600 метрів.

781a9980

Олександр військовий 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, сьогодні він буде здійснювати свій третій у житті стрибок з парашутом. За його словами стрибки з парашутом – це випробування на сміливість і силу духу. Прийнявши рішення стрибати, людина отримає море захоплення, емоцій і вражень.

781a9982

Одним із головних етапів – є практичне тренування на землі після формування корабельної групи. Десантники відпрацьовують як правильно керувати парашутом, як смикнути за кільце, щоб парашут розкрився, як приземлитись і не травмуватись та багато іншого. До речі, парашут має і кілька перестраховок. Якщо парашутист самостійно не смикнете за кільце, то через 3 секунди це відбудеться автоматично, – розповідає керівник стрибків майор Петро Маснюк.

781a9983

Отож, перед тим як наважитись на таку розвагу, військові добряче думають, враховують усі свої страхи, але ж ми всі знаємо, що десантники – «завжди перші» і страху у їхній нелегкій службі не місце.

Служба зв’язків з громадськістю командування Десантно-штурмових військ ЗС України