Вічна пам’ять військовому капелану Андрію Дуді

З сумом повідомляємо, що вчора пізно ввечері 10 квітня, на 44-му році життя раптово відійшов у вічність протоієрей Андрій Дуда – військовий капелан, волонтер, великий друг 80 одшбр та справжній патріот своєї Батьківщини.

У Львові помер військовий капелан Андрій Дуда

За час нетривалого земного життя о. Андрій став прикладом відданого служіння Православній Церкві та своєму народові. Обдарований митець – співак, художник та декламатор поезії, усі свої дари спрямовував на виховання й утвердження в суспільстві найголовніших духовних пріоритетів та уміння шанувати кожну хвилину земного життя.

Капелан о. Андрій Дуда: “Чим ближче до передової, тим кращі і ...

Отець десятки разів їздив на передову там, де зараз вирує війна, займався на Донбасі просвітницьким та милосердницьким служінням, горів любов‘ю до України.

У час поширення пандемії, священик Княжого храму вів активну волонтерську діяльність, забезпечуючи антисептичними та захисними засобами львів’ян.

Нехай Всемогутній Бог прийме душу його у місці вічного спочинку!

Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ висловлюють співчуття рідним та близьким. Сумуємо разом з Вами.