Українське Щастя під захистом «Марунових беретів»

На Луганському напрямку десантник Іван разом із побратимами тримає оборону неподалік населеного пункту Щастя. На відміну від ворога, позиції якого розташовані в одному із селищ на окупованій території, підрозділ десантно-штурмових військ закріпився у лісовій місцині. «Марунові берети» не допускають порушення Мінських домовленостей, а якщо і відкривають вогонь, то тільки у відповідь, коли є загроза життю військовослужбовців.

У прифронтовому Щасті з'явиться військово-цивільна адміністрація ...

– Постійно бачимо ворожу активність у вигляді обстрілів зі стрілецької зброї та спостереження за нами за допомогою безпілотних літальних апаратів, – розповідає Іван. – Також регулярно працюють диверсійно-розвідувальні групи противника. Роблять вони це, щоб виявити наші вогневі точки, а потім використати цю інформацію під час спроби штурму. Але ми розумніші за них. На провокації не ведемось, але і не дозволяємо їм виконувати задумане.

Як розповідають воїни, тепер, коли ми перебуваємо в обороні, то головне – не допустити прориву. Але до бою десантники завжди готові.

– Ми тримаємо одну зі стратегічних ділянок фронту, яка досить непроста. До ворога немає жодної довіри, але недооцінювати його теж не варто. Основну небезпеку, як і раніше, наразі становлять диверсійні групи – навкруги ліс і підійти їм іноді дуже легко. Та й можливість штурму наших передових позицій теж ніхто не скасовував… Усі наші хлопці підготовлені, мають бойовий досвід, тому я впевнений, що за потреби дамо гідну відсіч противнику.

Автор:Олексій Мосейченок
Кореспондент АрміяInform