Фахівці артилерії 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ продовжують удосконалювати практичні навички під час зборових заходів

Так, на Донеччині, у 81 окрема аеромобільна бригада Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулися збори з фахівцями артилерійських підрозділів.

01-1

Зокрема у зборі взяли участь артрозвідники, обчислювачі, топогеодезисти, коригувальники вогню та оператори протитанкових ракетних комплексів.

01-4

Під час практичного етапу збору, були відпрацьовані завдання на приладах артилерійської розвідки, визначення координат цілей та кодована передача їх по засобах зв’язку.

Також були розглянуті принцип дії основних зразків ПТКР, робота на приладах розрахунку і обчислення поправок, вирахуваних установок для стрільби, робота з картою, визначення координат цілей, робота з GPS та багато іншого.

01-2

За словами керівника збору, артилеристи-десантники в черговий раз підвищили свої практичні навички під час роботи на шатному озброєні та військовій техніці, обмінялися думками та власним досвідом.

Пресслужба 81 окрема аеромобільна бригада ДШВ ЗС України