У ДШВ визначали кращого фахівця з тактичної медицини та відділення збору та евакуації поранених

Протягом тижня, у Житомирі на базі Навчального центру відбувся конкурс на кращого фахівця з тактичної медицини та краще відділення збору та евакуації поранених Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

01

Учасники конкурсу – кваліфіковані медичні працівники з бойових військових частин ДШВ, які неодноразово рятували життя наших захисників у найгарячіших районах Донбасу.

Тож кожен учасник та підрозділ демонстрували свою майстерність, знання та досвід, набуті за роки бойової служби.

02

Загалом, конкурс складав два етапи, теоретичний та практичний. Так, рівень теоретичної підготовленості військових медиків було визначено під час тестування. Проте, найцікавішим став практичний етап конкурсу, де його учасники відпрацьовували різні завдання: евакуацію пораненого з броньованої техніки, зупинку різних ступенів кровотечі в секторі обстрілу та в укритті, надані допомоги, проведенні сортування та визначення черги евакуації поранених тощо.

whatsapp-image-2020-06-24-at-11-18-08

Призові місця в конкурсі на кращого фахівця з тактичної медицини були розподілені наступним чином:

І місце – солдат Роман Тюльпіна, 90 окремий аеромобільний батальйон імені Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова 81 окрема аеромобільна бригада;

ІІ місце – солдат Богдан Пономаренко, 25 Окрема Повітрянодесантна Дніпропетровська Бригада;

ІІІ місце – сержант Павло Шуба та солдат Валентин Москівець, 95 окрема десантно-штурмова бригада та 5 батальйонна тактична група 81 окрема аеромобільна бригада.

Кращим відділенням збору та евакуації поранених Десантно-штурмових військ Збройних Сил України стали військові медики з 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України.

За словами начальника медичної служби Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України майора медичної служби Олександра Фальштинського, такі заходи дуже необхідні, адже військові медики мають нагоду поспілкуватися між собою та обмінятися свої безцінним досвідом – рятувати людські життя в бойових умовах.

Переможців конкурсу було відзначено грамотами та цінними подарунками.

whatsapp-image-2020-06-30-at-10-55-36

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України