Миколаївські десантники увійшли до числа переможців змагання на кращий протитанковий розрахунок серед підрозділів ООС

На одному з полігонів в районі проведення операції Об’єднаних сил відбувся фаховий конкурс серед артилеристів на кращий протитанковий розрахунок Операції Об’єднаних сил.

50

Миколаївські десантники-артилеристи брали участь у цьому почесному фаховому змаганні і отримали призові місця у своїх номінаціях.

45

Завдання протитанкових підрозділів зрозуміле і важливе. Розрахунки легких протитанкових засобів – це відважні і навчені військовослужбовці, які, маючи потужну зброю, мають змогу уражати броньовані цілі на полі бою і несуть службу на загрозливих напрямках. В арсеналі наших воїнів – не лише теоретичні знання та навички, але і практичний бойовий досвід.

30

Відповідно до програми змагань учасників чекали декілька етапів.
Спортивна номінація визначала вміння військовослужбовців переносити тривалі фізичні навантаження і злагоджено діяти в умовах стресу. Воїни долали спеціальну смугу перешкод та виконували вправи стрільб зі стрілецької зброї.

49

У ході етапу спеціальної номінації оцінювалися вміння та практичні навички військовослужбовців зі спеціальної підготовки.

Фінальним етапом змагань стали бойові пуски ракет. Розрахунки протитанкових засобів повинні були знищити нерухому ціль вогнем установки ПТКР з підготовленої або непідготовленої вогневої позиції.

55

Миколаївські десантники здобули друге місце у категорії ПТРК “Фагот” та третє місце у категорії ЛПРК “Корсар”.

Вітаємо наших протитанкістів з фаховою перемогою!

Пресслужба 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв ДШВ ЗС України

53