Напередодні Дня Незалежності України командувач Десантно-штурмових військ нагородив воїнів-десантників, які виконують завдання в районах проведення ООС

В рамках оперативно-польової поїздки до районів проведення Операції Об’єднаних Сил, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Євген Мойсюк відвідав підпорядковані військові частини та підрозділи українського десанту.

dsc_9080

На пунктах управління військових частин, генерал-лейтенант Євген Мойсюк ознайомився зі станом справ, заслухав командирів та посадових осіб щодо обстановки в зонах їхньої відповідальності, поспілкувався з військовослужбовцями тощо.

dsc_9055

З нагоди 29-ї річниці Незалежності України, командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Євген Мойсюк вручив воїнам-десантникам відомчі відзнаки та цінні подарунки.

n-1

– Дякую Вам за сумлінну службу, мужність та високий професіоналізм, який Ви щоденно демонструєте захищаючи нашу державу, її територіальної цілісності та суверенітет. Прийміть найщиріші вітання з нагоди 29-ї річниці Незалежності України. Бажаю Вам щастя, міцного десантно здоров’я та подальших успіхів!, – відзначив звертаючись до десантників генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

dsc_9072

Служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України