У 95 окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗС України завершилися збори з новоприбулими молодими “лейтенантами”

Так, протягом тижня з молодими офіцерами були проведені заняття з вогневої, інженерної, повітрянодесантної підготовки, водінні автомобільної та бронетанкової техніки, а також проходження вогневої штурмової смуги перешкод.

01-11

За словами керівника зборів, практичні заняття в першу чергу стосувались методично-організаційного аспекту при проведенні подібних заходів безпосередньо самими офіцерами у подальшій службі, включаючи необхідні рекомендації та поради.

01-4

Молоді лейтенанти ознайомились на практиці з методикою організації та проведення занять з психологічної підготовки, особисто подолавши у складі груп вогневу штурмову смугу перешкод – відому як «смуга десантника».

01-3

Густий чорний дим, яскраво-червоне полум’я, шалений жар довкола і багато пролитого поту. Саме цими словами можна охарактеризувати фінальний день зборів.

01-5

Переважна більшість військовослужбовців вже була знайома зі смугою раніше, але частина офіцерів подолала її вперше в житті.

 

Проте, не зважаючи ні на палючу спеку, ні на втому, особовий склад показав високі результати, долаючи кожну з перешкод «єдиний організм», прикриваючи та допомагаючи один-одному.

Служба зв’язків з громадськістю 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України