Десантно-штурмові війська поповнили молодші лейтенанти – випускники курсів лідерства Військової академії (м. Одеса)

У житті завжди усе уперше. Перший раз до першого класу, перший друг, випуск, перше кохання, вступ до вишу, військова присяга, випуск, отримання офіцерських погонів… Усе у житті людини відбувається уперше.

01-8
Так і в житті навчального закладу: його відкриття, перший випуск, створення нової кафедри, відкриття нової спеціальності…

01-11

Рік тому вперше в історії Військова академія м.Одеса відбувся набір на курси лідерства. Рік минув як день, як одна мить… Аж ось, отримавши на полігоні у Центрі забезпечення навчального процесу офіцерські погони, молодші лейтенанти зібралися біля монумента пам’яті загиблим за України, аби хвилиною мовчання й покладанням квітів вшанувати пам’ять бойових побратимів, що віддали своє життя заради безпеки українського народу й незалежності рідної країни у російсько-українській війні.

01-14

А незабаром учорашні слухачі, а нині — випускники курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня вишукувались у музеї Військової академії (м. Одеса) для отримання сертифікатів про здобуту освіту. Для них минулий рік став не просто очікуванням отримання довгоочікуваних погонів і сертифікатів про освіту, здобуту в Одеському військовому виші. Насамперед цей рік став для дев’ятьох контрактників роком подолання чергової життєвої сходинки. Сходинки, що веде на висоти професійної майстерності.

01-5

Стоять в одному строю дев’ять випускників: шість офіцерів десантно-штурмових військ і троє молодших лейтенантів морської піхоти. Стоять і хвилюються в очікуванні переходу на новий рівень військової служби. Віднині вони офіцери.

01-6

Вітальне слово промовляє начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк, сертифікати про завершення навчання вручає заступник начальника факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ полковник Андрій Королюк в і напутнє слово промовляє голова екзаменаційної комісії — представник командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України підполковник Олександр Табачний. Осторонь хвилюються рідні й близькі випускників.
І ось – свій перший крок до нової сторінки життя роблять вже не представники солдатсько-сержантського складу, а — молодші лейтенанти.

01-4

Перший випуск курсів лідерства в історії Одеського військового вишу. Він буде віднині закарбований до історії академії, яка, ми упевнені, буде пишатися своїми вихованцями лідерських курсів так само як пишається усіма своїми випускниками, в яких вклали не лише знання, але й душу і частку свого серця усі викладачі Військової академії (м. Одеса).

01-3

Пресслужба Військова академія м.Одеса